Gündem

 Deniz Feneri Balyoz Harekat Planı
 Demokratik Açılım İrtica Eylem Planı
 Siyasi Gündem Ergenekon
 Ekonomik Gündem 

 Gündem > Balyoz Harekat Planı > Çetin Doğan taburcu oldu

Çetin Doğan taburcu oldu

'Balyoz planı' iddiaları soruşturması kapsamında tutuklanan, hastanede tedavi altına alınan eski 1. Ordu Komutanı emekli orgeneral Doğan taburcu edildi.

 

'Balyoz planı' iddiaları soruşturması kapsamında tutuklanan, hastanede tedavi altına alınan eski 1. Ordu Komutanı emekli orgeneral Çetin Doğan taburcu edildi.

 

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Yekeler, yaptığı yazılı açıklamada, Çetin Doğan'ın 11 Mayısta göğüs ağrısı ve hipertansiyon şikayetiyle hastaneye başvurduğunu, tetkik ve incelemeler sonrası akut koroner sendrom, hipertansiyon ve diyabet ön tanılarıyla yatırılarak tedavisine başlandığını hatırlattı.

 

 

Prof. Dr. Yekeler, Doğan'a, medikal tedavi ile tansiyonu stabilize edildikten sonra 17 Mayısta kardiyoloji klinik şefi Doç. Dr. Gülşah Teyyareci ve aynı ekipten Doç. Dr. Haldun Akgöz tarafından anjiyo yapıldığını, ileri derecede tıkalı damarın balonla açılarak stent takıldığını kaydetti.

 

Yekeler, elektrokardiyografik değişiklikleri olmayan, kardiak enzimleri normal sınırlarda giden ve göğüs ağrısı kaybolan hastanın bugün ilaç tedavisi düzenlenerek taburcu edildiğini bildirdi.

 

Yeni Şafak, 24.05.2010

 


Bu bölümdeki diğer içerikler için tıklayınız.